Schody - renovácia

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Hafa - Treppen ® - Systém pre rekonštrukciu a renovácie schodov a schodísk.

 

12-rokov-zaruka-na-oter-povrchu
Ak zvolíte nevhodný postup, potom je rekonštrukcia alebo renovácia schodov nákladná záležitosť. Hafa Treppen ® vyvinula rýchly a efektívny systém, ako dať drevenému, kamennému alebo betónovému schodisku nový reprezentatívny vzhľad, novú podobu.

 

1-laminatovychschodu vlasskyorech led  hafa-staircase-renovation-cz

 

Jednoduchá renovácie starých schodov

Osvedčený Hafa Treppen ® System je ideálnou voľbou pre renováciu schodiska, ktorého základná konštrukcia je v dobrom technickom stave. Aplikáciou atraktívnych laminátových prvkov na existujúce schody za jeden alebo dva dni môžete dosiahnuť pozoruhodných výsledkov, bez toho aby ste museli vynaložiť veľké úsilie.

Lacné nové schodisko renováciou laminátom alebo masívnym drevom

Pri renovácii schodiska je možné vyberať z mnohých dekorov z masívneho dreva alebo laminátu. Po vhodnej príprave, ako je napr odstránenie existujúcich krytín je montáž nového schodu veľmi jednoduchá. Bočnice a zábradlia možno buď vizuálne upraviť alebo vymeniť.

Nový laminátový povrch starých schodov

Stabilizačné hliníkové lišty a jednotlivé prvky sú individuálne upravené. Po montáži hliníkovej lišty je stupnica na ňu fixovaná špeciálnou montážnou penou alebo lepidlom. Ak chcete renovovať schodisko laminátom alebo masívnym drevom, prebieha táto renovácia oveľa rýchlejšie a oveľa lacnejšie než výstavba nových schodov.

Jednoduchá renovácie schodov

Renovácia schodiska našou technológiou prináša mnoho výhod. Okrem vynikajúceho pomeru cena - výkon ponúka vysoko kvalitné materiály a spracovanie. Vykonať modernizáciu a renováciu schodiska nikdy nebolo tak jednoduché.

 

11-laminatovychschodu dubsedy

 

Jednoduchá renovácie schodov dá nový vzhľad schodom

Ak chcete dať nový vzhľad schodom, ktoré sú poškodené mnohými rokmi užívania, nemusíte vynakladať veľké úsilie. Vďaka inovatívnemu systému schody Hafa Treppen ® System nespoznáte nepríjemné búracie práce a prach. Ak je základ schodov ešte stále v dobrom technickom stave, pôvodné schodisko zostáva a jednoducho dostane nový atraktívny vzhľad.

Aký bude nový vzhľad Vášho schodiska závisí len na Vašom rozhodnutí. Ponúkame renováciu schodov v rôznych prevedeniach. Môžete si vybrať dizajn, ktorý sa najlepšie hodí do Vášho domova. Vyberať môžete z laminátu alebo z masívneho dreva v rôznych dekoroch a prevedeniach.

Renovačný systém sa skladá z troch častí: stabilizačný lišta z hliníka, stupnice a podstupnice. Skrutky a špeciálne lepidlo zaistí rýchlu inštaláciu a dokonalé upevnenie. A tak krok za krokom miznú staré schody v lesku nových kvalitných schodov, z ktorých budete mať dlhé roky radosť.

V porovnaní s vysoko nákladným vybudovaním nového schodiska, môžete týmto systémom ušetriť veľa peňazí. Neváhajte požiadať o cenovú ponuku, ak máte v úmysle rekonštruovať staré schodisko a chcete dosiahnuť optimálne výsledky.

 

2-laminatovychschodu bilyorech led

 

Zrenovujete schody a ušetríte peniaze

Myslíte si o renovácii schodov, že je zložitým stavebným projektom, ktorý trvá niekoľko týždňov? Predkladáme Vám revolučnú renovačné metódu, ktorá môže byť vykonaná rýchlo, je lacná a napriek tomu dokonalá. Ak ste sa rozhodli pre renováciu schodiska použiť Hafa Treppen ® System, stačí jeden alebo dva dni na to, aby nevzhľadné a staré schodisko získalo úplne nový vzhľad.

Nezáleží na tom, či je pôvodný schodisko z dreva, kameňa alebo betónu. Tento systém je vhodný pre všetky typy schodísk. K renovácii schodov máte k dispozícii výber z jedenástich rôznych laminátových dekorov v dvoch prevedeniach az piatich rôznych druhov masívneho dreva. Ponúkame tiež laminátové podstupnice v príslušnom dekore alebo masívneho dreva, ďalej v bielej alebo nerezovej úprave.

S naším 3D konfigurátorom môžete vytvárať rôzne kombinácie a naplánovať si tak renováciu Vášho schodisko podľa Vašich predstáv. Prosíme, kontaktujte nás, kompletné poradenstvo a vytvorenie nezáväzné ponuky Vám radi poskytneme zadarmo. S našim sofistikovaným systémom budete určite maximálne spokojní, bez toho aby ste museli investovať veľa času a peňazí. Tešíme sa na Vašu dopyt.

 

3-laminatovychschodu antracitovykamen2

 

Schody s laminátovým povrchom

Moderná metóda renováciou upraví staré a opotrebované schodisko odolným laminátom, ktorý sa ľahko udržiava a je aj ideálny z estetického hľadiska. Starým schodom dá nový vzhľad a obnoví ich plnú funkčnosť. Naše renovačné metóda splní ľahko všetky Vaše očakávania, je charakteristická svojou vynikajúcou kvalitou a optimálnym pomerom cena - výkon.

Rozhodnite sa pre jeden z jedenástich atraktívnych dekorov, ako je napr javor, dub alebo orech bielený pre schody, ktoré môžu mať buď prednú hranu rovno (klasický štýl) alebo profilovanú (Elegance).

Pri renovácii sú stupnice montované pomocou stabilizačný hliníkovej lišty a špeciálneho lepidla. Zodpovedajúce podstupnice, ktoré môžu byť z masívu dreva, laminátu v dekore schodov, v klasickej bielej alebo elegantnej nerezovej ocele, dajú Vášmu schodisku nový vzhľad. Bočnice a zábradlia môžu byť samozrejme tiež renovovať alebo upravené.

Renovácia dá schodom nielen atraktívny vzhľad, ale tiež protišmykovú úpravu, čím sa zvýši ich bezpečnosť. Ak máte záujem, môžete zdarma požiadať o vzorkovník a získať tak predstavu o našich laminátových schodoch. Ak chcete renovovať svoje schodov laminátom, radi Vám poradíme osobne.

 

4-laminatovychschodu tresen

 

Metódou renovácie schodov laminátom vznikne krásne dielo

Myslíte si o renovácii schodov, že je zložitým stavebným projektom, ktorý sa tiahne niekoľko týždňov ? Predkladáme Vám revolučnú renovačné metódu, ktorá môže byť vykonaná rýchlo, je lacná a napriek tomu dokonalá. Ak ste sa rozhodli pre renováciu schodiska použiť Hafa Treppen ® System, stačí jeden alebo dva dni na to, aby nevzhľadné a staré schodisko získalo úplne nový vzhľad.

Nezáleží na tom, či je pôvodný schodisko z dreva, kameňa alebo betónu. Tento systém je vhodný pre všetky typy schodísk. K renovácii schodov máte k dispozícii výber z jedenástich rôznych laminátových dekorov v dvoch prevedeniach az piatich rôznych druhov masívneho dreva. Ponúkame tiež laminátové podstupnice v príslušnom dekore alebo masívneho dreva, ďalej v bielej alebo nerezovej úprave.

S naším 3D konfigurátorom môžete vytvárať rôzne kombinácie a naplánovať si tak renováciu Vášho schodisko podľa Vašich predstáv. Prosíme, kontaktujte nás, kompletné poradenstvo a vytvorenie nezáväzné ponuky Vám radi poskytneme zadarmo. S našim sofistikovaným systémom budete určite maximálne spokojní, bez toho aby ste museli investovať veľa času a peňazí. Tešíme sa na Vašu dopyt.

 

5-laminatovychschodu dubsedy led

 

Staré schody v novom kabáte

Vaše staré schody budú vyzerať zase ako nové, bez toho aby ste museli investovať veľa práce a finančných prostriedkov, máme vyvinutý veľmi špeciálny renovačný systém, ktorý stále zdokonaľujeme. Za zlomok ceny zaobstaráte rýchlo nové schodisko, ktoré bude vyzerať tak, ako sami budete chcieť.

Ak chcete mať zo starého nové schodisko, nevyžaduje to veľa prípravy. Schody by mali byť zbavené všetkých existujúcich povrchov (kobercov, PVC, náterov a pod) aby mohol byť Hafa Treppen ® System renovácie schodov inštalovaný. Renovačné diely môžu byť vyrobené buď z vysoko kvalitného laminátu alebo z tvrdého dreva, sú k dispozícii v rôznych prevedeniach alebo druhoch dreva. Podstupnice Vám ponúkame s vhodnou povrchovou úpravou dreva, v bielej alebo v nerez úprave.

Naša partnerská sieť zahŕňa viac ako 600 špecializovaných spoločností, ktoré sú v celom Nemecku a mnohých ďalších štátoch Európy práve pre vás, ak máte záujem o profesionálne renováciu schodiska. Využite našich dlhoročných skúseností a vynikajúcu kvalitu materiálov, ktoré spĺňajú aj tie najvyššie nároky. Ak chcete renovovať staré schody bez väčšej námahy, získate podrobné informácie na našich webových stránkach. Radi Vám poradíme aj osobne.

 

6-laminatovychschodu dub


Profesionálne renovácie ľahko a bez problémov

Odkladáte nákladnú rekonštrukciu schodiska, pretože chcete ušetriť čas a peniaze ? Potom renovačný systém schodov Hafa ® System je pre vás to pravé. Staré schody sú skryté pod novou vrstvou laminátových prvkov alebo masívneho dreva. K dispozícii sú diely s rôznymi laminátovými povrchmi vo verných dekoroch dreva alebo masívneho dreva.

Veľkou výhodou tejto renovácie je, že nie je nutná demolácia existujúceho schodiska. Musia byť odstránené len existujúce krytiny. Naše renovácie má tri základné prvky. Tieto tri prvky poskytujú starým schodom nový, atraktívny vzhľad a novú stabilitu. Stupnica schodu má špeciálnu protišmykovú povrchovú úpravu, lepením je obmedzený nepríjemný zvukový efekt vznikajúci pri chôdzi po schodoch. Renovácie bočníc, renovácie alebo inštalácia nového zábradlia môžu byť ďalšími časťami rekonštrukčných prác.

Máte možnosť nielen voliť zo širokej ponuky konečného vyhotovenia, ale tiež profitovať z vynikajúcej kvality a rozumnej ceny. Pokiaľ sa rozhodnete pre renováciu schodov systémom Hafa ®, System je komplexná rekonštrukcia schodiska zvyčajne dokončená v priebehu jedného až dvoch dní, v zložitých prípadoch do jedného týždňa.

Jednoduchá údržba schodov


Zvyčajne je renovácia schodisko spojená s pomerne dlhou dobou realizácie, vysokou pracnosťou a vysokými nákladmi. Ponúkame komplexné a cenovo výhodný systém renovácií schodisko, ktorý umožňuje, aby sa z vášho starého schodiska za jeden až dva dni stal skutočný klenot vášho domova. Je ľahostajné, či je pôvodné schodisko kamenné, drevené alebo betónové.

Renovačným systémom Hafa ® System možno tiež odstrániť vŕzganie dreveného schodiska. Stabilizačný hliníkový prvok, ktorý je priskrutkovaný na starý schod, mu poskytne novú stabilitu a tiež vyrovná existujúce nerovnosti. Špeciálne lepidlo, ktoré sa používa na lepenie stupníc schodov súčasne tlmí kročajový hluk, a obmedzuje tak rušivé zvuky vznikajúce pri chôdzi po schodoch. Ich špeciálny povrch zabraňuje usadzovaniu prachu a nečistôt na schodoch.

Len na vás je rozhodnutie, či dáte prednosť renovácii schodov laminátom alebo či dáte prednosť masívnym dreveným schodom.

 

7-laminatovychschodu antracitovykamen

 

Renovácia starých schodov profesionálne

Ak chcete renovovať staré schody vo vašom dome, ponúkame Vám komplexné renovačný systém, ktorý nenecháva nič na náhodu. Tento systém rieši renovácii schodov, používa stabilizačný Al profil, rieši bočnice, podesty a výstup do podlahy nad schody či už do dlažby, drevené alebo plávajúce podlahy, do koberca. Je proste univerzálny. Voliteľne môžu byť renovačné materiály vyrobené s laminovaným povrchom alebo môžu byť vyrobené z vysoko kvalitného masívneho dreva. Do schodov je možné integrovať veľmi estetické LED osvetlenie.

Vďaka renovačnímu systému Hafa Treppen ® Systems, ktorý prispieva k estetickej obnove životného prostredia a vyzerá presne tak, ako si predstavujete. Renovačné diely schodov sú k dispozícii v rôznych prevedeniach a tvaroch, takže si môžete vybrať dizajn schodiska a zmeniť tak veľmi ľahko vzhľad pôvodného schodiska.

Viac ako 600 odborných renovačných spoločností používa náš osvedčený renovačný systém v celej Nemeckej spolkovej republike a v mnohých ďalších krajinách Európy. Výhody, ktoré odlišujú náš systém od ostatných, sú zrejmé. Zahŕňajú použitie vysoko kvalitných materiálov a dokonalého spracovania, rozumné ceny a krátku dobu rekonštrukcie. Renovácia starých schodov je teda atraktívnou alternatívou k nákladné a časovo náročné výstavbe nového schodiska. Radi Vám spracujeme individuálnu ponuku.

 

8-laminatovychschodu bilyorech

 

Renovácia schodiska laminátom - rozumný spôsob

Pri renovácii schodisko, ktoré už má tie najlepšie časy za sebou, máte na výber niekoľko možností. Moderné laminátové dekory sa vizuálne takmer nelíši od dekorov masívneho dreva, majú však veľa vynikajúcich vlastností, ktoré Vás potešia.

Renovácii schodov je možné objednať v rôznych prevedeniach a dekoroch tak, aby vyhovovali Vášmu vkusu. Nech javor, dub medový, čerešňa alebo antracit - kameň môžete si vybrať celkovo z jedenástich rôznych dekorov v dvojitom prevedení hrany schodu. Podstupnici schodu možno voliť vo variantoch biela, rovnaký dekor ako dekor schodov alebo z nerezovej ocele. Je ľahké vytvoriť schodisko podľa vlastných predstáv.

Naše laminátové schodové stupnice sú opatrené vysoko kvalitnou povrchovou úpravou CPL, na ktorú vám poskytneme v súlade s našimi záručnými podmienkami dvanásť rokov záruku. Schodové stupnice sú protišmykové a odolné voči oteru a tlaku, sú nehorľavé a udržujú sa rovnako ľahko ako bežné laminátové podlahy. Renovácia schodiska laminátom zvyčajne netrvá dlhšie ako jeden alebo dva dni, do dokončenia renovácie je schodisko stále pochôdzna. Rozhodnite sa pre najlepšiu kvalitu a požiadajte o bezplatný balíček vzoriek.

 

9-laminatovychschodu buk

 

Renovácia schodov laminátovými prvkami Laminat - to je Hafa Treppen ® System

Ak sa chystáte rekonštruovať schodisko vo Vašom dome, potom laminát je materiál, ktorý by ste mali použiť. Náš systém pre renováciu schodov sme zaviedli v roku 1993 a od tej doby ho neustále zdokonaľujeme. Môžete s ním dosiahnuť výborné výsledky, ktoré sa prejavia v akomkoľvek prostredí takže máte dojem, že ide o nové schody.

Hliníková lišta, upevnená skrutkami, dáva schodisku novú stabilitu. Ostatnými súčasťami nášho osvedčeného systému sú laminátové stupnice a podstupnice. V našej ponuke nájdete atraktívne výber prvkov v prevedení laminátové imitácia dreva, ktoré sú na nerozoznanie od pravého masívneho dreva. Podstupnice sú dispozícii v zodpovedajúcom dekoru, v bielom prevedení alebo v prevedení nerezová oceľ, toto umožňuje nastaviť požadovaný výsledný efekt.

Pokiaľ ide o tvar stupnice, máte možnosť voliť z " Classic Style ", prevedenie s rovnou prednou hranou, zatiaľ čo " Elegance " modely majú prednú hranu profilovanou. Ak chcete renovovať schodisko za použitia laminátu, vyžiadajte si podrobné informácie o systéme Hafa Treppen ® System.

 

10-laminatovychschodu vlasskyorech led2